Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-12-12 21:56:27

Magda_Miler

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 34
Punktów :   

Egzamin - informacje ogólne

Krok po kroku, krok po kroczku już niedługo w nowym roczku będzie egzamin

Trochę dat

7 styczeń 2012r. Spotkanie ogólne nieobowiązkowe

Na tym spotkaniu będziecie ratować już w parach tak jak będziecie ratować na egzaminie
Zrobię Wam dodatkowy, egzamin próbny. Ten egzamin jest dobrowolny nikogo nie zmuszam, nie będę też Was pilnować po prostu dostaniecie, ten kto chce, test i będziecie mieli jakieś 35 minut aby go rozwiązać. Egzamin jest dla Was abyście sprawdzili swoją wiedzę. Postaram się go sprawdzić jeszcze przed egzaminem i przesłać Wam uwagi, odpowiedzi, liczbę punktów, którą udało się Wam uzyskać. Pamiętajcie 80% to nie mało Ale ja w Was wierzę Co do spotkania to muszę jeszcze z Księdzem porozmawiać jak wygląda dostępność sali, chciałabym by trwało koło 4 godzin, nie musicie być cały czas, po prostu będzie wyznaczony czas kiedy będę w salce i kiedy będziecie mogli do mnie przyjść. Myślę że zaczniemy koło 8:30 a skończymy w okolicach 12. Egzamin próbny teoretyczny planuję na 9:15 to dla zainteresowanych. Ponieważ to spotkanie jest dla Was to na kartkach o które Was prosiłam nie zapomnijcie wypisać prócz tego czego nie ćwiczyliście, to co CHCIELIBYŚCIE przećwiczyć. Tyle tytułem spotkania dodatkowego. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, tak więc śmiało pisać

14 stycznia 2012r. Egzamin

Ku radości wszystkich zbliża się ten magiczny dzień
Egzamin myślę że zaczniemy o godzinie 9.00 najpierw kilka słów o organizacji tego dnia, ostatnie pytania i zerknięcia w notatki, tak by po plus minus 15 minutach przejść do części pierwszej czyli Egzaminu Teoretycznego. Aby go zaliczyć na ocenę pozytywną musicie uzyskać magiczny próg 80%. Trzymam za Was kciuki Czego się spodziewać? Wszystkiego Przede wszystkim nie stresujcie się że czegoś nie wiecie. Piszcie ile idzie. Zaczynajcie od tego co wiecie najlepiej kończcie na rzeczach niepewnych, choć wolałabym by takich nie było rzeczy które bardzo bardzo często się pojawiają na egzaminie: 7 zasad CKiCP + dwie omówić, łańcuch pomocy, warunki skutecznego masażu i wentylacji, szczególnie polecam uwadze dwa pierwsze tematy + krwotoki to takie najważniejsze, co nie oznacza że niczego innego nie będzie. To chyba tyle na temat egzaminu, nie przeprowadzam go po raz pierwszy więc dla mnie wiele rzeczy jest oczywistych, dlatego tym bardziej zachęcam do zadawania pytań, pewnie nie tylko Ciebie coś dręczy ale większą część grupy ale nikt nie zapyta bo się wstydzi, odwagi ludzie Jeśli chcecie możecie pytać mnie prywatnie i po prostu będę na bieżąco dopisywać uwagi anonimowo

21 stycznia 2012r.

Życzę wszystkim byśmy tego dnia nie musieli się spotykać. Jeśli jednak komuś nie pasowała data 14 stycznia, bądź noga się powinęła zapomniał zabezpieczyć miejsce zdarzenia, nie podniósł nóg do góry albo klęczał w krwi wiele jest możliwości to ja nie tracąc w Was wiary będę czekać na Was z nową wersją egzaminu teoretycznego i przygotowanymi pozoracjami do scenek praktycznych. Tak zwana poprawka, czy jak kto woli drugi termin Trzeciego nie będzie Dlatego jeśli ktoś na prawdę nie może w te dwa dni to niech się do mnie zgłosi z tym faktem jak najszybciej Tak jak poprzednio, czekam na pytania

Obecności:

Dawid G.
Jacek M.
Filip S.
Małgorzata W.
Szymon S.

Bardzo Was proszę postarajcie się nie opuścić tych dwóch ostatnich zajęć i odwiedźcie nas 7 stycznia, macie po dwie nieobecności, a dwa tematy to bardzo dużo. Dawid i Małgosia to wiem, że teraz nie będziecie ale postarajcie się być tego 7 stycznia możliwie jak najdłużej

Wigilia jest wolna od zajęć, ale za to wspólnie ustaliliśmy, że 31 grudnia (awangardowo w tym roku akurat 31 grudnia mamy sylwester ) się spotkamy Na szczęście temat będzie łatwy i przyjemny

CZEKAM na Wasze pytania i uwagi

Przepraszam za brak notatek postaram się je wstawić możliwie najszybciej aczkolwiek może to oznaczać aż piątek
Listę przypadków, abyście mogli spisać czego nie ćwiczyliście i co chcecie powtórzyć zamieszczę już za chwilę w temacie egzaminu praktycznego

Do zobaczenia w sobotę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.archiwistyka09-umk.pun.pl www.brzozowenadolice.pun.pl www.nowon.pun.pl www.minecraftrpg.pun.pl www.txcrashday.pun.pl